Įmonių vakarėliai

Mūsų paslaugos yra pritaikytos tiek mažiems, tiek dideliems renginiams, o mūsų patirtis leidžia mums užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai.

Mes galime pasiūlyti Jums daugybę skanių patiekalų ir gėrimų. Mūsų meniu yra pritaikytas tiek gaivinančiųjų, tiek alkoholinių gėrimų mėgėjams, o tai reiškia, kad tikrai rasite ką nors, kas atitiks Jūsų skonį. Mes taip pat esame pasirengę pagaminti vaišes pagal Jūsų pageidavimus, o mūsų šventinis tortas tikrai patenkins netgi labiausiai išrankiausius skanėstų mėgėjus.

Mes galime priimti iki 150 žmonių, o mūsų salės ir žaidimų nuomos kainas bus derinama kiekvienu konkrečiu atveju. Be to, jeigu neradote savo mėgstamo gėrimo mūsų baro meniu, mes galime jį Jums paruošti.

Mes kviečiame Jus apsilankyti ir mėgautis puikia atmosfera. Jeigu turite kokių nors klausimų ar pageidavimų, mielai Jums padėsime. Laukiame Jūsų!

Išankstinė rezervacija pobūviams priimama tik telefonu.

+370 5 278 5717 / +370 614 13344

Įmonių vakarėliai - Privatūs vakarėliai

Dienos Pietūs

Atraskite mūsų dienos pietų pasiūlymus ir mėgaukitės plačių skanių patiekalų pasirinkimu. Skonis ir kokybė garantuoti!

Virtuvė

Mūsų virtuvėje gaminami tik šviežiausi ir skaniausi patiekalai. Atraskite platų pasirinkimą ir mėgaukitės kokybišku maistu.

PICOS

Mūsų picos gaminamos su meile ir iš šviežių produktų. Skonis ir kokybė mūsų picų prioritetai. Mėgaukitės plačiu skanių picų pasirinkimu.

DESERTAI

Mūsų desertai – tai tikras skonio ir grožio derinys. Mėgaukitės plačiu desertų pasirinkimu, bei atraskite naujus skonius!

BARAS

Žavėsitės mūsų kruopščiai paruoštais gėrimais, bei leisime Jūsų skoniui atrasti naujas dar nežinomas skonio pasaulio vietas!